Samodzielna nauka hiszpańskiego to coraz częściej wybierana droga. Nie wszyscy mamy czas na kursy, nie każdy też lubi tę formę nauki. W dodatku szeroki wybór aplikacji i książek dla samouków sprawia, że kontakt z nauczycielem wydaje się niepotrzebny. Z czasem jednak gromadzą się pytania, które warto skierować do profesjonalisty – osoby, która nie tylko świetnie włada hiszpańskim, ale też potrafi wytłumaczyć leksykalno-gramatyczne zawiłości. W samodzielnej nauce wielu też brakuje okazji do konwersacji i tym samym weryfikowania swoich postępów w tej najistotniejszej w komunikacji umiejętności na bieżąco. Żeby wesprzeć cię w tym niełatwym zadaniu, przygotowałam ofertę konsultacji dla samouków. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz poznać szczegóły mojej oferty!

Jednorazowa konsultacja

Podczas jednorazowej konsultacji zadasz mi pytania o najbardziej nurtujące cię kwestie. Warto się do niej przygotować i wcześniej zanotować, o co chcesz zapytać. Możesz to być cokolwiek, co jest związane z hiszpańskim i Hiszpanią. Jeśli zechcesz, podzielę się z tobą dodatkowymi materiałami do nauki oraz podpowiem, z czego jeszcze możesz korzystać. 

Dokładny przebieg konsultacji zależy od ciebie, w końcu samodzielna nauka hiszpańskiego polega na tym wolnym wyborze. Warto nastawić się też na to, że to okazja do konwersacji lub sprawdzenia swojej wiedzy oraz poprawienia błędów.

Konsultacja raz w miesiącu 

Regularne konsultacje to bardzo dobra motywacja do nauki. Raz w miesiącu odpowiem na pytania, które nagromadziły się w tym czasie. Wrócimy też do tematów, które wcześniej sprawiały ci trudność. Porozmawiamy po hiszpańsku i popracujemy nad wymową. Jeśli tego potrzebujesz, ustalimy plan na kolejny miesiąc. Oczywiście dodatkowe materiały w pakiecie!

Konsultacja raz w miesiącu z cotygodniowym przypomnieniem

Jeśli lubisz uczyć się samodzielnie, ale brakuje ci systematyczności, cotygodniowe przypomnienie to opcja dla ciebie. Raz w miesiącu spotkamy się, żeby podsumować miesiąc nauki i rozwiać nagromadzone w tym czasie wątpliwości. Poza tym, raz w tygodniu dostaniesz ode mnie motywacyjnego maila z przypomnieniem o nauce hiszpańskiego i dodatkowymi materiałami zgodnymi z twoim planem nauki. 

Samodzielna nauka hiszpańskiego to nie lada wyzwanie, dające dużo wolności. Jeśli żadna z powyższych propozycji konsultacji nie odpowiada twojemu trybowi nauki, skontaktuj się ze mną, na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Leave a Comment