Jestem lektorką języka hiszpańskiego, która zmotywuje każdego!

Sprawię, że będziesz posługiwać się hiszpańskim z odwagą i poczuciem komfortu, bez względu na poziom, na jakim właśnie jesteś.

Uczę dorosłych, którzy poświęcają na to swój wolny czas, a także tych, którym hiszpański jest potrzebny na drodze zawodowej. Prowadzę zajęcia dla uczniów podstawówek i liceów oraz uczniów na wszystkich poziomach edukacji domowej. Uczę rodziców, którzym towarzyszą malutkie dzieci.

Tym, którzy uczą się samodzielnie, udzielam konsultacji.

Zdawalność testów (DELE, SAT, egzaminy ED) przez moich uczniów wynosi 100%. Wszyscy uczestnicy moich korepetycji poprawiają oceny. I wszyscy czerpiemy radość i przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu!

Jeśli już cię przekonałam do zajęć ze mną, zapraszam do kontaktu. 

Poniżej możesz przeczytać nieco więcej o moim doświadczeniu. 

 

Zaczęłam udzielać korepetycji z hiszpańskiego w 2008 roku, w ostatnich klasach liceum. To właśnie tam, w II LO im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach nauczyłam się hiszpańskiego. Najpierw w klasie „zerowej”, w której dominującym przedmiotem był hiszpański, potem w kolejnych klasach, na przedmiotach językowych oraz wykładanej po hiszpańsku historii, geografii, literaturze i historii sztuki Hiszpanii. Od tamtego czasu, bez względu na różne koleje ścieżki zawodowej, zajmuję się nauczaniem w ramach korepetycji, zajęć w szkołach językowych i placówkach opiekuńczo-edukacyjnych.

Proces uczenia się zawsze mnie fascynował. Nieustannie dokształcam się na temat tego, jak działa twój mózg w czasie naszych zajęć. Stosuję oparte na najnowszych publikacjach techniki nauczania, tak by nasze zajęcia przynosiły świetne efekty! Lubię eksperymentować, jeśli tego wymaga dostosowanie się do twoich potrzeb. Tworzę zindywidualizowane materiały do ćwiczeń.

Hiszpański jest także obecny w mojej codzienności. Mimo że ja i mój mąż jesteśmy Polakami, nasze córki komunikują się z nami też po hiszpańsku. A także oczywiście z naszymi hiszpańskojęzycznymi znajomymi i członkami rodziny! Nieco więcej na temat tego procesu możesz przeczytać na moim blogu oraz zobaczyć szczegóły na Facebooku i Instagramie.

Skontaktować się ze mną możesz też przez poniższy formularz lub stronę zapisów.

Leave a Comment