lekcje indywidualne online

Przygotowując lekcje indywidualne dostosowuję metody i materiały do ciebie. Przebieg zajęć, a także długość ich trwania i częstotliwość zależą od tego, w jakim celu się uczysz i jakie metody najbardziej ci odpowiadają. Skontaktuj się ze mną, żeby ustalić szczegóły naszej współpracy!

Termin: do ustalenia

Cena: 100 zł/60 min (płatne z góry za miesiąc)

Kliknij i wypełnij formularz żeby się wstępnie zapisać.

korepetycje online

Czeka cię sprawdzian lub egzamin? Masz zaległości? Przygotowujesz się do matury? Uczniów i studentów zapraszam na korepetycje, podczas których nie tylko nadrobimy i uzupełnimy szkolny materiał, ale też postaram się wzbudzić twoją miłość do hiszpańskiego. Dzięki temu nauka będzie przyjemnością!

Termin: do ustalenia

Cena: 100 zł/60 min (płatne z góry za miesiąc)

Kliknij i wypełnij formularz żeby się zapisać!

Rozgadaj się! Konwersacje dla średniozaawansowanych

Jeśli jesteś po kursie na poziomie A2 lub części kursu na poziomie B1, przerobiłeś lub przerobiłaś czasy przeszłe i przyszłe (ale niekoniecznie umiesz ich dobrze używać) i chcesz się rozgadać – ten kurs jest dla ciebie! Maksimum gadania, minimum teorii, a poziom i tematyka dostosowane do małej grupy.

Cena: 75 zł/60 min (płatne z góry za miesiąc)

Przy opłacie za cały semestr z góry zniżka 10%!

kurs hiszpańskiego dla zabieganych

Kurs hiszpańskiego od podstaw – 45-minutowe lekcje w małej grupie (do 6 osób) dwa razy w tygodniu przez zoom. Zajęcia zorientowane na komunikację. Brak obowiązkowych zadań domowych, raz w tygodniu dostaniesz nagranie, które podsumuje najważniejsze informacje z zajęć.

Trwają zapisy na listę zainteresowanych.

Kliknij i wypełnij formularz żeby się zapisać!

kurs hiszpańskiego od podstaw – kurs standardowy

Kurs hiszpańskiego od podstaw – dla osób, które jeszcze nie uczyły się hiszpańskiego i są gotowe poświęcić nieco czasu na powtórki między zajęciami z materiałów przygotowanych przez prowadzącą. Lekcje zorientowane na komunikację, w małej grupie (do 6 osób) – szczegółowy program i metoda dostosowane do potrzeb grupy. Spotykamy się raz w tygodniu przez zoom na 90 min.

Trwają zapisy na listę zainteresowanych.

Kliknij i wypełnij formularz żeby się zapisać!

konsultacje online dla samouków

Uczysz się hiszpańskiego samodzielnie, ale miewasz wątpliwości, które trudno rozwiać? Umów się na konsultacje! To od ciebie zależy, czy będą jednorazowe, czy będziemy spotykać się regularnie. Odpowiem na twoje pytania oraz podpowiem, jakie metody nauki będą dla ciebie najlepsze. Zobacz szczegółową ofertę konsultacji dla samouków tutaj.

Termin: do ustalenia

Cena: 160 zł/60 min

Kliknij i wypełnij formularz żeby się zapisać!

kurs hiszpańskiego dla rodziców
trwają zapisy na listę zaintersowanych

Jesteś mamą na macierzyńskim? Tatą na rodzicielskim lub wychowawczym? Zajmujesz się dziećmi w ciągu dnia? W tym czasie możesz też uczyć się hiszpańskiego, a dziecko może ci w tym towarzyszyć. Moje zajęcia przystosowane są dla osób, które nie zawsze są w stanie w stu procentach skupić uwagę w czasie lekcji i nie mają czasu na intensywną naukę w domu. Mimo to, dzięki autorskiej metodzie, przynoszą efekty! Właśnie ruszają zapisy na nowe kursy!