hiszpański indywidualnie – czas dla ciebie

Marzysz o tym, by mieć godzinę tylko dla siebie? Spędź relaksujący czas ucząc się hiszpańskiego. Skup się na sobie i swoim rozwoju, a przy okazji poznaj ekspresyjny język, którym na świecie porozumiewa się już prawie 600 milionów osób.

Ustalimy twoje cele, dostosujemy metody do twoich potrzeb i zasobów, a na tej podstawie stworzymy plan. Jeśli chcesz wynieść naukę hiszpańskiego na inny poziom,  skontaktuj się ze mną, żeby ustalić szczegóły!

Termin: do ustalenia

Cena: 150 zł/60 min (płatne z góry za miesiąc)

Más que un deporte – hiszpański na sportowo

Kurs na żywo online

Posługujesz się językiem hiszpańskim w stopniu komunikatywnym, a do tego kochasz sport? Poznaj osoby, które też łączą te dwie pasje! Na podstawie materiałów autentycznych będziecie dyskutować o tym, co naprawdę fascynuje was i prowadzącą!

Zajęcia konwersacyjne oparte na materiałach autentycznych, prowadzone przez prawdziwą fankę sportu.

6 spotkań po 90 minut

Prowadzi Anna Szefler

Zapisz się na listę zainteresowanych (poniżej)

Choques culturales

Kurs na żywo online

Kiedy Arely przeprowadziła się do Polski, sporo ją zdziwiło. Swoje doświadczenia szoku kulturowego podzieliła tematycznie i ubrała w fantastyczny kurs konwersacyjny. Podczas zajęć będzie z Tobą dyskutować o kwestiach praktycznych, stereotypach i pomoże Ci rozhulać Twój hiszpański. A może dowiesz się, co Ciebie może zdziwić w Meksyku?

Zajęcia konwersacyjne z native speakerką dla ciekawych świata, którzy już coś potrafią powiedzieć po hiszpańsku (A2+).

5 spotkań x 60 minut:

prowadzi Arely Sada

Zapisz się na listę zainteresowanych (poniżej)

Dogadam się w Marbelli!

Kurs na żywo online

Wakacje w Hiszpanii! Plaże, góry i wspaniałe zabytki. Otwarci ludzie, z którymi o wiele łatwiej się dogadać, jeśli… znasz choć trochę hiszpański. Naucz się najważniejszych zwrotów i jedź na wakacje z pewnością, że się porozumiesz. Na zajęciach ćwiczymy praktyczne dialogi już od pierwszej lekcji. Maksimum gadania, minimum teorii.

prowadzi Aneta Michalak

Zapisz się na listę zainteresowanych

 

Oferta premium 

Neurolanguage Coaching®

Oparta na najnowszej wiedzy na temat mózgu metoda szybkiego i efektywnego nabywania języka. Coach nie narzuca swoich metod i wartości. Słucha, dopytuje i pomaga klientowi wyznaczać, osiągać i weryfikować jego cele językowe. Program spotkań jest przygotowany w oparciu o indywidualne potrzeby i cele klienta. To klient decyduje, jak szybko i w jaki sposób chce osiągnąć swój cel.

Prowadzi Maria Szojda-Pallado, certyfikowana Neurolanguage Coach®

Miejsce: online

Sprawdź szczegóły (klik)

konsultacje online dla samouków

Uczysz się hiszpańskiego samodzielnie, ale miewasz wątpliwości, które trudno rozwiać? Umów się na konsultacje! To od ciebie zależy, czy będą jednorazowe, czy będziemy spotykać się regularnie. Odpowiem na twoje pytania oraz podpowiem, jakie metody nauki będą dla ciebie najlepsze. Zobacz szczegółową ofertę konsultacji dla samouków tutaj.

Napisz do mnie, aby uzyskać szczegółowe informacje!

Polityka Prywatności