Más que un deporte – hiszpański na sportowo

Kurs na żywo online

Posługujesz się językiem hiszpańskim w stopniu komunikatywnym, a do tego kochasz sport? Poznaj osoby, które też łączą te dwie pasje! Na podstawie materiałów autentycznych będziecie dyskutować o tym, co naprawdę fascynuje was i prowadzącą!

Zajęcia konwersacyjne oparte na materiałach autentycznych, prowadzone przez prawdziwą fankę sportu. Między Euro a Igrzyskami Olimpijskimi – zadbałyśmy o to, żeby nie stracić żadnej transmisji!

6 lekcji po 90 minut

Prowadzi Anna Szefler

Zapisz się na listę zainteresowanych (poniżej)

Choques culturales

Kurs na żywo online

Kiedy Arely przeprowadziła się do Polski, sporo ją zdziwiło. Swoje doświadczenia szoku kulturowego podzieliła tematycznie i ubrała w fantastyczny kurs konwersacyjny. Podczas zajęć będzie z Tobą dyskutować o kwestiach praktycznych, stereotypach i pomoże Ci rozhulać Twój hiszpański. A może dowiesz się, co Ciebie może zdziwić w Meksyku?

Zajęcia konwersacyjne z native speakerką dla ciekawych świata, którzy już coś potrafią powiedzieć po hiszpańsku (A2+).

5 spotkań x 60 minut:

prowadząca: Arely Sada

Dogadam się w Marbelli!

Kurs na żywo online

Wakacje w Hiszpanii! Plaże, góry i wspaniałe zabytki. Otwarci ludzie, z którymi o wiele łatwiej się dogadać, jeśli… znasz choć trochę hiszpański. Naucz się najważniejszych zwrotów i jedź na wakacje z pewnością, że się porozumiesz. Na zajęciach ćwiczymy praktyczne dialogi już od pierwszej lekcji. Maksimum gadania, minimum teorii.

prowadząca: Aneta Michalak

Zapisz się na listę zainteresowanych