lekcje indywidualne online

Przygotowując lekcje indywidualne dostosowuję metody i materiały do ciebie. Przebieg zajęć, a także długość ich trwania i częstotliwość zależą od tego, w jakim celu się uczysz i jakie metody najbardziej ci odpowiadają. Skontaktuj się ze mną, żeby ustalić szczegóły naszej współpracy!

konsultacje online dla samouków

Uczysz się hiszpańskiego samodzielnie, ale miewasz wątpliwości, które trudno rozwiać? Umów się na konsultacje! To od ciebie zależy, czy będą jednorazowe, czy będziemy spotykać się regularnie. Odpowiem na twoje pytania oraz podpowiem, jakie metody nauki będą dla ciebie najlepsze. Zobacz szczegółową ofertę konsultacji dla samouków tutaj.

korepetycje online

Czeka cię sprawdzian lub egzamin? Masz zaległości? Przygotowujesz się do matury? Uczniów i studentów zapraszam na korepetycje, podczas których nie tylko nadrobimy i uzupełnimy szkolny materiał, ale też postaram się wzbudzić twoją miłość do hiszpańskiego. Dzięki temu nauka będzie przyjemnością!

hiszpański dla rodziców
trwają zapisy na listę zaintersowanych

Jesteś mamą na macierzyńskim? Tatą na rodzicielskim lub wychowawczym? Zajmujesz się dziećmi w ciągu dnia? W tym czasie możesz też uczyć się hiszpańskiego, a dziecko może ci w tym towarzyszyć. Moje zajęcia przystosowane są dla osób, które nie zawsze są w stanie w stu procentach skupić uwagę w czasie lekcji i nie mają czasu na intensywną naukę w domu. Mimo to, dzięki autorskiej metodzie, przynoszą efekty! Właśnie ruszają zapisy na nowe kursy!